Portfolio

В этой игре ирокам предстоит освобождать замок от привидений.

Гравці намагаються наступати на «павуків», коли вони загоряються на спеціальній, нековзній поверхні платформи. Spider Stompin має 3 рівня складності і не має дисплеїв, так що навіть дуже маленькі діти можуть грати. Це дійсно кумедне випробування для ваших ніг.

Drop The Hook, як і інші призові ігри, використовує просте управління двома кнопками. Концепція гри полягає в використанні кнопок для переміщення поршня вправо, а потім назад. Виберіть приз, за який ви хочете зіграти, навівши форму на відповідне ігрове поле. Всі шість отворів мають різні кольорові форми, які відповідають підвісному призу, наприклад, трикутник, квадрат і т. Д. При правильному розташуванні над формою поршень впаде в отвір, опускаючи гак, на якому висить приз.

Ігровий автомат Боксер Air Brush для сімейної розваги, є атракціоном, що вимірює силу удару. Ігровий автомат складається з високої платформи з розташованим на ній інформаційним дисплеєм, системи подачі боксерської груші.

Після запуску гри автомат подає вам боксерську грушу, яку вам потрібно рукою, вибити назад з одного удару, чим сильніше вдарите, чим більше балів наберете. Автомат покаже вам швидкість або силу вашого удару на інформаційному дисплеї. Ігровий автомат має звуковий супровід. Завдяки такому апарату, можна виміряти силу і швидкість удару, а також порівняти фізичні можливості інших учасників, а також влаштувати веселе змагання і дізнатися, хто сильніший, до якого, згодом, зможуть підключитися і дорослі. Інформація відразу висвітитися на електронному дисплеї. Після удару по груші на табло автоматично виводиться кількість зароблених балів.

Матеріал виготовлення та експлуатаційні властивості відповідають всім стандартам безпеки, тому груша може використовуватися і дітками. Такий атракціон силомір буде цікавий у віці від десяти років.

Атракціон — дитяча гойдалка Човен Джунглі стилізована під човник для подорожі по джунглях!

Човник рухається вгору і вниз, вперед і назад, а також вправо і вліво, що прекрасно симулює реальний рух автомобіля.

Розважальний дитячий атракціон — дитяча гойдалка Човен Джунглі призначений для дітей від 1 року. Тварини в човні видають певні звуки і рухаються при натисканні дитиною відповідних кнопочок.

Это отличная, азартная игра. В этой игре вам предстоит окунуться в мир фантастических сражений со зверьками. Этот игровой автомат привлекает не только детей, но и взрослых игроков. Здесь нужно показать, насколько хорошо развита у вас реакция.

В этой игре вам предстоит бить молотком неуловимых зверюшек, в которых не так то и легко попасть. Зверюшки выпрыгивают из своих норок, а вы должны их ударить пока они не скроются. Эта игра поднимет вам настроение и улучшит вашу реакцию.

Водяна гра з видачею квитків. Автомат розрахований на 1-2 гравців, які за допомогою струменя води повинні загнати в свій тунель якомога більше качечок. Гравці управляють кумедними динозавриками, за допомогою яких стріляють по качечкам. Чим більше качечок виявляться загнаними в тунель, тим більше квитків отримує гравець. Дуже захоплююча гра, яка буде цікава незалежно від статі і віку. Рекомендується з 2-х років.

Автомат «Skippy» — квитковий ігровий апарат для дітей. Такі автомати розраховані на те, щоб діти з великим задоволенням потренували свою спритність, влучність, реакцію і старанність. Маленьким дітям не завжди вистачає посидючості і терпіння.

Автомат Bob’s Space Racers Redemption Games «Skippy» розвиває у дитини саме ці якості, так необхідні в житті і спілкуванні, праці та розвагах. Діти дуже люблять грати на автоматі «Skippy», так як він допомагає маленьким гравцям випробувати свої якості, перевірити себе на швидкість реакції, спіймати удачу, позмагатися зі своїми друзями в влучності, спритності, реакції. В результаті гри «Skippy» дитина до того ж отримує призові квитки, які потім обов’язково обмінюються на гарні призи.

Сама по собі гра проста: при попаданні м’яча в сумку-кишеню забавного Порося нараховуються очки, згідно з якими видаються призові квитки. Грати в «Skippy» легко, треба натискати на яскраву кнопку, закидаючи м’ячики в капелюх кенгуру. Чим точніше удари і швидше реакція, тим більше квитків видається.

Цікава і захоплююча гра для любителів рибної ловлі. Екран з відмінною графікою переносить нас в підводний світ. Гравцеві дається можливість ловити рибу, причому різноманітність форм, видів і кольорів риб, просто величезна кількість. Чим більше зловиш красивих рибок, тим більше заробиш ігрових балів, причому наловити треба всього за 30 секунд. А окуляри просто змінюються на ігрові квиточки.

Управління грою дуже просте і в ньому розбереться навіть найменша дитина. Простим натисненням кнопки риба ловиться, тільки встигай витягати. Плюси цього ігрового автомата це красивий і незвичайні дизайн корпусу, який впадає в очі, невеликий розмір самого апарату, приваблива і добре зроблена графіка, простота управління.

Гра розрахована на двох гравців, буде цікава: і дітям, і дорослим, які захочуть весело провести час.

Шутер Bed Monsters — ігровий автомат типу Редемпшн: в кінці кожної гри гравець отримує, в залежності від набраних ним в процесі гри балів, певну кількість призових квитків. Їх потім можна обміняти на вподобаний приз.

Гра призначена для одного гравця. Принцип гри полягає в ураженні рухаються мішеней за допомогою спеціальної водяної гармати, яка дуже проста і зручна в управлінні. За кожен результативний постріл гравець отримує бали. Ігровий автомат має барвистий дизайн.