Portfolio

Гравці намагаються наступати на «павуків», коли вони загоряються на спеціальній, нековзній поверхні платформи. Spider Stompin має 3 рівня складності і не має дисплеїв, так що навіть дуже маленькі діти можуть грати. Це дійсно кумедне випробування для ваших ніг.

Drop The Hook, як і інші призові ігри, використовує просте управління двома кнопками. Концепція гри полягає в використанні кнопок для переміщення поршня вправо, а потім назад. Виберіть приз, за який ви хочете зіграти, навівши форму на відповідне ігрове поле. Всі шість отворів мають різні кольорові форми, які відповідають підвісному призу, наприклад, трикутник, квадрат і т. Д. При правильному розташуванні над формою поршень впаде в отвір, опускаючи гак, на якому висить приз.

Ігровий автомат Боксер Air Brush для сімейної розваги, є атракціоном, що вимірює силу удару. Ігровий автомат складається з високої платформи з розташованим на ній інформаційним дисплеєм, системи подачі боксерської груші.

Після запуску гри автомат подає вам боксерську грушу, яку вам потрібно рукою, вибити назад з одного удару, чим сильніше вдарите, чим більше балів наберете. Автомат покаже вам швидкість або силу вашого удару на інформаційному дисплеї. Ігровий автомат має звуковий супровід. Завдяки такому апарату, можна виміряти силу і швидкість удару, а також порівняти фізичні можливості інших учасників, а також влаштувати веселе змагання і дізнатися, хто сильніший, до якого, згодом, зможуть підключитися і дорослі. Інформація відразу висвітитися на електронному дисплеї. Після удару по груші на табло автоматично виводиться кількість зароблених балів.

Матеріал виготовлення та експлуатаційні властивості відповідають всім стандартам безпеки, тому груша може використовуватися і дітками. Такий атракціон силомір буде цікавий у віці від десяти років.

Атракціон — дитяча гойдалка Човен Джунглі стилізована під човник для подорожі по джунглях!

Човник рухається вгору і вниз, вперед і назад, а також вправо і вліво, що прекрасно симулює реальний рух автомобіля.

Розважальний дитячий атракціон — дитяча гойдалка Човен Джунглі призначений для дітей від 1 року. Тварини в човні видають певні звуки і рухаються при натисканні дитиною відповідних кнопочок.

Водяна гра з видачею квитків. Автомат розрахований на 1-2 гравців, які за допомогою струменя води повинні загнати в свій тунель якомога більше качечок. Гравці управляють кумедними динозавриками, за допомогою яких стріляють по качечкам. Чим більше качечок виявляться загнаними в тунель, тим більше квитків отримує гравець. Дуже захоплююча гра, яка буде цікава незалежно від статі і віку. Рекомендується з 2-х років.

Цікава і захоплююча гра для любителів рибної ловлі. Екран з відмінною графікою переносить нас в підводний світ. Гравцеві дається можливість ловити рибу, причому різноманітність форм, видів і кольорів риб, просто величезна кількість. Чим більше зловиш красивих рибок, тим більше заробиш ігрових балів, причому наловити треба всього за 30 секунд. А окуляри просто змінюються на ігрові квиточки.

Управління грою дуже просте і в ньому розбереться навіть найменша дитина. Простим натисненням кнопки риба ловиться, тільки встигай витягати. Плюси цього ігрового автомата це красивий і незвичайні дизайн корпусу, який впадає в очі, невеликий розмір самого апарату, приваблива і добре зроблена графіка, простота управління.

Гра розрахована на двох гравців, буде цікава: і дітям, і дорослим, які захочуть весело провести час.

Dino Pop — це веселий автомат типу Редемпшн (автомат з видачею призових квитків).

Гратися в «Dino Pop» не важко, достатньо просто закидати кульки, прямо в пащу забавного динозаврика. Тільки встигай зловити потрібний момент — і купа призових квитків твої.

Гравець, натискаючи на кнопку пуск, повинен зупинити велике колесо на позначці з максимальним виграшем Big win super spin.

Ігровий автомат Super Spin представляє з себе колесо фортуни, що дає можливість виграти Джекпот. Ігровий автомат складається з великого круглого що світиться вогнями циферблата, розділеного на різнокольорові сектора, передній панелі управління з кнопками і червоним важелем в правій частині.

Що б почати гру, необхідно натиснути на велику червону кнопку «Старт», необхідно вчасно натиснути на велику червону кнопку, розташовану на панелі управління, цим ми зупинимо вогник і дізнаємося, скільки виграшу нам приніс обраний сектор.

У грі присутній характерне для ігрових автоматів звуковий супровід.

Барвиста карусель з двома конячками.

Барвиста качалка у вигляді гоночної машинки Макквін з популярного мультфільму «Тачки»