Skippy

Автомат «Skippy» — квитковий ігровий апарат для дітей. Такі автомати розраховані на те, щоб діти з великим задоволенням потренували свою спритність, влучність, реакцію і старанність. Маленьким дітям не завжди вистачає посидючості і терпіння.

Автомат Bob’s Space Racers Redemption Games «Skippy» розвиває у дитини саме ці якості, так необхідні в житті і спілкуванні, праці та розвагах. Діти дуже люблять грати на автоматі «Skippy», так як він допомагає маленьким гравцям випробувати свої якості, перевірити себе на швидкість реакції, спіймати удачу, позмагатися зі своїми друзями в влучності, спритності, реакції. В результаті гри «Skippy» дитина до того ж отримує призові квитки, які потім обов’язково обмінюються на гарні призи.

Сама по собі гра проста: при попаданні м’яча в сумку-кишеню забавного Порося нараховуються очки, згідно з якими видаються призові квитки. Грати в «Skippy» легко, треба натискати на яскраву кнопку, закидаючи м’ячики в капелюх кенгуру. Чим точніше удари і швидше реакція, тим більше квитків видається.