Розважальний автомат Dead Heat

Dead Heat — це нова вулична гонка один-на-один від компанії Namco.

У Вас на вибір є детально промальовані вулиці Нью-Йорка, Чикаго, Лондона, Сан-Франциско. Так само на вибір вісім високо потужних автомобілів — Chevrolet Corvette, Dodge Viper GTS, Ford GT, Ford Mustang, Mazda RX-7, Mitsubishi Lancer Evolution X, Nissan 370X і Nissan Skyline GT-R.

Перед кожним заїздом вбудована камера яка робить Ваш знімок. Новая система від Namco зчитує ваш рух, і якщо результат кращий, то в одиночній гонці, людина буде змагатися з вашим «привидом». Так само є система збереження результатів.

Dead Heat — гоночний симулятор, розрахований на двох гравців. Перевірити свою майстерність вони можуть на вулицях чотирьох найбільших міст світу, які розробником

були відображені з максимальною реалістичністю. До послуг гравців вісім сучасних авто, по закінченню кожного етапу у гравця з’являється можливість поліпшити свій автомобіль.

Екран 42 «. Перша автогонка з еффектом- Nitrous Oxide Systems. Особливості автогонки: ретельно промальовані міста (York, Chicago, San Francisco і London), за якими проходять змагання, 8 автомобілів на вибір (Chevrolet Corvette, Dodge Viper GTS, Ford GT, Ford Mustang, Mazda RX-7, Mitsubishi Lancer Evolution X, Nissan 370X і Nissan Skyline GT-R), 2 варіанти гри на вибір (на час або змагання head-to-head). Камера, встановлена на розважальному апараті, робить прив’язку фото гравця до автомобіля, що дає можливість гравцеві зрозуміти з ким він змагається. Система аналізує стиль водіння і підлаштовує гонку під гравця, що створює ілюзію водіння реального автомобіля. Інтелектуальна система PIN запам’ятовує гравця і модифікує наступну гонку спеціально під нього, а гравці виграли 3 гонки, отримують ще 1 в нагороду.