Boxer air brush

Ігровий автомат Боксер Air Brush для сімейної розваги, є атракціоном, що вимірює силу удару. Ігровий автомат складається з високої платформи з розташованим на ній інформаційним дисплеєм, системи подачі боксерської груші.

Після запуску гри автомат подає вам боксерську грушу, яку вам потрібно рукою, вибити назад з одного удару, чим сильніше вдарите, чим більше балів наберете. Автомат покаже вам швидкість або силу вашого удару на інформаційному дисплеї. Ігровий автомат має звуковий супровід. Завдяки такому апарату, можна виміряти силу і швидкість удару, а також порівняти фізичні можливості інших учасників, а також влаштувати веселе змагання і дізнатися, хто сильніший, до якого, згодом, зможуть підключитися і дорослі. Інформація відразу висвітитися на електронному дисплеї. Після удару по груші на табло автоматично виводиться кількість зароблених балів.

Матеріал виготовлення та експлуатаційні властивості відповідають всім стандартам безпеки, тому груша може використовуватися і дітками. Такий атракціон силомір буде цікавий у віці від десяти років.